ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ НАШОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ! НАШІ КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: 2-44-87 (ДИРЕКТОР); 2-21-44 (СЕКРЕТАР). АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТОВОЇ СКРИНЬКИ school1repin@gmail.com

субота, 30 грудня 2017 р.

Театр пісні "Фламінго"

    Школа є в житті кожного, адже всі ми колись сиділи за партами. Ти згадуєш походи й поїздки, шкільні вечори, конкурси, змагання. Але по-справжньому таланить тим, у кого в житті є ШКОЛА, що запам'яталася образами добрих, веселих, готових завжди прийти на допомогу вчителів, що здатні зрозуміти й підтримати. Саме такою людиною є Шепет Ольга Анатоліївна, учитель музичного мистецтва ЗОШ №1. Її творча праця, талант, сучасність, наполегливість і творчий підхід до улюбленої справи дають можливість виховувати обдарованих дітей, талановиту молодь, майбутніх зірочок нашої країни. 
    Ми вітаємо Ольгу Анатоліївну та її вихованців з перемогою у фестивальному проекті "Зірки ХХІ століття" та VІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Новорічна Феєрія" в м. Дніпрі. Бажаємо успіху, оптимізму та подолання нових висот, реалізації всіх задумів. Натхнення, наснаги, сили, позитивного настрою!


 
Маша Білокопитова (4-А клас) 
Титаренко Влад (7-В клас)

Немає коментарів:

Дописати коментар