Чугуївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені І.Ю. Рєпіна: Театр пісні "Фламінго"
У ЧУГУЇВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТ. №1 ІМЕНІ І.Ю. РЄПІНА Є ВАКАНТНА ПОСАДА ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ (1 ШТАТНА ОДИНИЦЯ). ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА: ВИЩА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА

субота, 30 грудня 2017 р.

Театр пісні "Фламінго"

    Школа є в житті кожного, адже всі ми колись сиділи за партами. Ти згадуєш походи й поїздки, шкільні вечори, конкурси, змагання. Але по-справжньому таланить тим, у кого в житті є ШКОЛА, що запам'яталася образами добрих, веселих, готових завжди прийти на допомогу вчителів, що здатні зрозуміти й підтримати. Саме такою людиною є Шепет Ольга Анатоліївна, учитель музичного мистецтва ЗОШ №1. Її творча праця, талант, сучасність, наполегливість і творчий підхід до улюбленої справи дають можливість виховувати обдарованих дітей, талановиту молодь, майбутніх зірочок нашої країни. 
    Ми вітаємо Ольгу Анатоліївну та її вихованців з перемогою у фестивальному проекті "Зірки ХХІ століття" та VІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Новорічна Феєрія" в м. Дніпрі. Бажаємо успіху, оптимізму та подолання нових висот, реалізації всіх задумів. Натхнення, наснаги, сили, позитивного настрою!


 
Маша Білокопитова (4-А клас) 
Титаренко Влад (7-В клас)

Немає коментарів:

Дописати коментар