Інформація про заклад

Ти учень ліцею №1, а це означає, що ти є учасником багатої історії

                           


                                           Інформація про ліцей

Рік заснування

1907

Контингент учнів

У 2022/2023 навчальному році у ліцеї навчається 862 учня, з них учнів 1-4 класів – 333, 5-9 класів – 406, 10-11 класів –123

Форма освітнього процесу

У 2022/2023 навчальному році запровадженно дистанційне навчання з використанням сервісів: Google Clаssroom і Google Meet, а також мультимедійного ресурсу Padlet

Мова освітнього процесу

Державна

Профільні предмети:

10-А - українська мова

10-Б - історія України

11-А - історія України

11-Б - історія України

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 51 педагога, з них 51 має повну вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 9 педагогів, І кваліфікаційну категорію – 30, ІІ кваліфікаційну категорію – 5, категорію «спеціаліст» – 7. Із загальної кількості педагогічних працівників мають звання: учитель-методист – 3, старший учитель - 3. Державні нагороди та відзнаки мають  12, з них ”Відмінник освіти” – 4 вчителі. Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» та звання «Соросовський вчитель» має 1 учитель. Також 7 учителів мають почесну грамоту МОН України.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Підвищення професійної компетентності учителя, як вагома складова якості освітнього процесу в умовах запровадження Концепції Нової української школи».

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 29 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (30 ПК), 2 спортивні зали, майстерня, їдальня, Центр допризовної підготовки, тир. Школа має два музеї: історії школи та шкільний літературний музей Б. Чичибабіна. Бібліотечний фонд налічує 17246 примірників художньої та 16762 навчальної літератури.

       Школа … Скільки веселих і щасливих років вона дарує кожній дитині. Зігріває теплом їхні маленькі серця, дає міцні знання, постійно закладає у дитячі душі щось нове, веде у край незвіданий і сповнений краси. Тільки вона відкриває всі дороги знань і незбагненних мрій, творить із маленьких людських душ велику Людину. 
     Привітним, затишним є Комунальний заклад "Чугуївський  ліцей №1 ім. І.Ю. Рєпіна". Саме він дає дітям міцні знання, залучає всіх до роботи, радо зустрічає своїх учнів малиновим дзвоном. Нашому закладу завжди везло і на вчителів, і на учнів. Педагог, який переступає поріг ліцею, назавжди прикипає серцем до нього… Педагогічний колектив  працює виважено, творчо і з відповідальністю за кожну шкільну справу. Зі стін закладу випущено велику кількість срібних і золотих медалістів. Кожного року - спортивні досягнення, перемоги в предметних олімпіадах та конкурсі-захисті МАН. Проходять роки, складаються традиції, виростають династії; ліцей вже має свою історію, яку ми доносимо до наших учнів. 
1907 р. - відкриття чоловічої гімназії.
1920 р. - гімназія реорганізована в єдину трудову семирічну школу №1.
1934 р. – єдина середня школа в м. Чугуєві.
1936 р. – школа випустила перших випускників із 10 класу.
1941-1945 рр. – випускники школи та її вчителі воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни. Серед них Чугай В.Р., герой Радянського Союзу Музикін В., Литвинов В., Кравцов Н., розвідниця Сиромятникова З.
1945р. – відновили заняття в будівлі школи.
1947р. – закладений шкільний садок.
1953-1958 рр. – школа учасниця ВДНГ. Нагороджена Великою срібною медаллю ВДНГ за вирощування кроликів, вуток, виведення нових сільськогосподарських сортів культур.
1956 р. – школі присвоєно звання великого художника І.Ю. Рєпіна.
1967 р. – занесено в книгу Пошани м. Чугуєва за високі показники у навчанні і вихованні учнів школи, вручено Червоний Стяг на вічне зберігання.
1985 р. – проведено реконструкцію шкільної будівлі.
1987 р. – I місце в області за гру “Орлятко”, I місце в Україні за участь e туристично-краєзнавчій конференції “Краса і біль України”.
1990 р. – відкриття музею Історії школи.
2003 р. – видана книга про школу “ Единственная моя”.
2003 р. – відкрито музей поета Б.А.Чичибабіна.
2007 р. – школа відсвяткувала свій ювілей.
   Кожен випускник залишив свій неповторний слід в історії школи. Значний внесок у розвиток науки наших випускників, які стали докторами та кандидатами наук: Драгобецький В., Коляда Т., Жихарєв В., Редькін Р.; культури і мистецтва – поет      Б. Чичибабін, член спілки письменників України Чернишова О., актор театру російської драми Савків О.; військовоначальник-генерал-майор Чертков В., полковник Філюнкін В., Козубенко А.. І ви зможете поповнити своїми іменами список видатних діячів науки, мистецтва, культури.
   Скільки б не пройшло років, як би не змінювалося наше життя, а школа завжди буде залишатись Будинком Знань, Школою Виховання, Мужніння, Творчості.
   Щоденно чудові вчителі твоєї школи віддають тобі свої гарячі серця. Цінуй їх працю! Будь союзником і помічником Учителя! Тільки у співпраці з учителем, своїми батьками ти досягнеш успіху.

   Дорожи честю своєї сім’ї, своєї школи. Успіхів тобі!

Немає коментарів:

Дописати коментар