ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ НАШОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ! НАШІ КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: 2-44-87 (ДИРЕКТОР); 2-21-44 (СЕКРЕТАР). АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТОВОЇ СКРИНЬКИ school1repin@gmail.com

Інформація про заклад

Ти учень першої школи, а це означає, що ти є учасником її багатої історії

 

       Школа … Скільки веселих і щасливих років вона дарує кожній дитині. Зігріває теплом їхні маленькі серця, дає міцні знання, постійно закладає у дитячі душі щось нове, веде у край незвіданий і сповнений краси. Тільки вона відкриває всі дороги знань і незбагненних мрій, творить із маленьких людських душ велику Людину.  
      Привітною, затишною є Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені І.Ю. Рєпіна. Саме вона дає дітям міцні знання, залучає всіх до роботи, радо зустрічає своїх учнів малиновим дзвоном. Школі завжди везло і на вчителів, і на учнів. Педагог, який переступає поріг закладу, назавжди прикипає серцем до нього… Педагогічний колектив школи працює виважено, творчо і з відповідальністю за кожну шкільну справу. Зі стін закладу випущено велику кількість срібних і золотих медалістів. Кожного року - спортивні досягнення, перемоги в предметних олімпіадах та конкурсі-захисті МАН. Проходять роки, складаються традиції, виростають династії; школа вже має свою історію, яку ми доносимо до наших учнів.
1907р. - відкриття чоловічої гімназії.
1920р. - гімназія реорганізована в єдину трудову семирічну школу №1.
1934р. – єдина середня школа в м. Чугуєві.
1936р. – школа випустила перших випускників із 10 класу.
1941-1945рр. – випускники школи та її вчителі воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни. Серед них Чугай В.Р., герой Радянського Союзу Музикін В., Литвинов В., Кравцов Н., розвідниця Сиромятникова З.
1945р. – відновили заняття в будівлі школи.
1947р. – закладений шкільний садок.
1953-1958 рр. – школа учасниця ВДНГ. Нагороджена Великою срібною медаллю ВДНГ за вирощування кроликів, вуток, виведення нових сільськогосподарських сортів культур.
1956р. – школі присвоєно звання великого художника І.Ю. Рєпіна.
1967р. – занесено в книгу Пошани м. Чугуєва за високі показники у навчанні і вихованні учнів школи, вручено Червоний Стяг на вічне зберігання.
1985р. – проведено реконструкцію шкільної будівлі.
1987р. – I місце в області за гру “Орлятко”, I місце в Україні за участь e туристично-краєзнавчій конференції “Краса і біль України”.
1990р. – відкриття музею історії школи.
2003р. – видана книга про школу “ Единственная моя”.
2003р. – відкрито музей поета Б.А.Чичибабіна.
2007р. – школа відсвяткувала свій ювілей.
   Кожен випускник залишив свій неповторний слід в історії школи. Великий вклад у розвиток науки внесли випускники, які стали докторами та кандидатами наук: Драгобецький В., Коляда Т., Жихарєв В., Редькін Р.; культури і мистецтва – поет Б.Чичибабін, член спілки письменників України Чернишова О., актор театру російської драми Савків О.; військовоначальник-генерал-майор Чертков В., полковник Філюнкін В., Козубенко А.. І ви зможете поповнити своїми іменами список видатних діячів науки, мистецтва, культури.
   Скільки б не пройшло років, як би не змінювалося наше життя, а школа завжди буде залишатись Будинком Знань, Школою Виховання, Мужніння, Творчості.
   Щоденно чудові вчителі твоєї школи віддають тобі свої гарячі серця. Цінуй їх працю! Будь союзником і помічником Учителя! Тільки у співпраці з учителем, своїми батьками ти досягнеш успіху.

   Дорожи честю своєї сім’ї, своєї школи. Успіхів тобі!

Немає коментарів:

Дописати коментар