Дистанційне навчання у воєнний час

Шановнi учнi та батьки!

З 01 вересня 2022 року у КЗ «Чугуївський ліцей №1» освiтнiй процес запроваджується у дистанцiйному режимi.

  •  Дистанційне навчання проходить на платформ Google Clаssroom, де створено віртуальні класні кімнати для кожного предмету та класу,  розміщуються навчальні матеріали, відбувається зворотній зв'язок для перевірки виконаних завдань, є посилання на урок у синхронному режимі.
  • Запроваджено використання електронних щоденників на освітній платформі Нові знання. Для отримання коду доступу зверніться до класного керівника.
  • Розклад уроків розміщено на платформі нові знання.
  • Постiйний зв'язок iз батьками та здобувачами освiти пiдримується за допомогою месенджера  Viber. Якщо вiдбуваються, якiсь змiни, класнi керiвники одразу повiдомляють батькам та учням за допомогою месенджера.

 


Тут, на сторінці нашого сайту, для допомоги учням ми зібрали інтерактивні вправи, посилання на корисні освітні сайти та Інтернет-ресурси з усіх навчальних предметів.
Посилання на освітні сайти, Інтернет-ресурси
Нормативні документи щодо організації дистанційного навчання
Лист Міністерства освіти і науки України від 13.03.2020 № 1/9-160 "Щодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти під час карантину
Лист Міністерства освіти і науки України від 23.03.2020 № 1/9-173 "Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину"

Немає коментарів:

Дописати коментар