ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ НАШОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ! НАШІ КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: 2-44-87 (ДИРЕКТОР); 2-21-44 (СЕКРЕТАР). АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТОВОЇ СКРИНЬКИ school1repin@gmail.com

Шкільні музеї


Музей Історії школи

Це не просто музей Історії школи. Це музей дитинства, шкільної юності, музей спогадів про найщасливіші шкільні роки, музей зустрічі різних поколінь, яким пощастило навчатися саме в Чугуївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. 
Наш музей є осередком освіти й виховання, який сприяє формуванню в молодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу,  відродженню історичної педагогічної спадщини, забезпечує духовну єдність педагогічних поколінь Чугуївської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, щоб долучити підростаюче покоління до історії  (не лише до її споглядання, а й до дослідження).


Музей Б. О. Чичибабіна

Кончусь, останусь жив ли,-
чем зарастет провал?
В Игоревом Путивле
выгорела трава.

Школьные коридоры -
тихие, не звенят...
Красные помидоры
кушайте без меня.

Как я дожил до прозы
с горькою головой?
Вечером на допросы
водит меня конвой.

Лестницы, коридоры,
хитрые письмена...
Красные помидоры
кушайте без меня.

        Музей Б.О. Чичибабіна був відкритий у школі 17 травня 2003 г. Автор розробки стендів музею - Бордюк Т.Д, учитель англійської мови. Художник-оформлювач С. Качин. Керівник музею - Суворова М.І., учитель основ здоров'я, соціальний педагог. Музей відкритий за сприяння Чугуївського міського виконавчого комітету. Він займає приміщення площею 14 кв. м. У музеї 9 стендів, що розповідають про життєвий шлях поета.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар