Бібліотека


     Кожній людині притаманна любов до рідного краю, «малої Батьківщини», як ми часто величаємо непримітну краплинку на карті, де з'явилися на світ. Саме зв'язок з Вітчизною супроводжує нас усе життя і є одним із найсвітліших і найсвятіших. 
  Нині патріотичне, національне виховання дітей займає провідне місце в навчально-виховному процесі та роботі нашої бібліотеки. Вихованню патріотичних почуттів, любові до рідної землі, збагаченню духовного світу дитини допомагає використання краєзнавчого матеріалу. З огляду на це, зростає роль краєзнавства, зокрема його культурно-мистецьких, літературних напрямків. Саме бібліотека формує особистість на ґрунті історії, культури, традицій народу.
    Мета роботи нашої бібліотеки – зібрати, зберегти й надати користувачам документальні джерела та інформацію про минуле та сучасність рідного краю.
    Безумовно, одним із найкращих засобів популяризації літератури є проведення різноманітних масових заходів. У нашій бібліотеці вони проводяться постійно. Серед них екскурсії різної тематики, бібліотечні уроки, вікторини, ігри. Постійно працюють книжкові виставки.
    Аналіз анкетування показав, що робота ведеться в бібліотеці на високому рівні, діти гарно орієнтуються у фонді, цікавляться періодичними виданнями, часто відвідують масові заходи і вони їм подобаються. 
   Дуже приємно, що наша робота не є марною, що вона потрібна й затребувана читачами, не залишає їх байдужими і спонукає до вивчення рідного краю.
Завідувач бібліотекою Юрченко І.В.


Електронні версії підручників


ФОТОЗВІТ

З 25 по 30 січня проходить книжкова виставка "Вічна пам'ять героям", присвячена подіям під Крутами.


       До Дня Соборності України з 16 по 23 січня в бібліотеці оформлено виставку художньої літератури та історичних документів "Україна: історія і сьогодення"


 Виставка "Народна казка"


 
Немає коментарів:

Дописати коментар