У нашому ліцеї відбулося одне з найзворушливіших і найочікуваніших свят – випускний вечір, який пройшов під гаслом «Час сяяти!» Цей день став особливим для випускників, їхніх батьків, учителів та всіх, хто протягом багатьох років був поруч на шляху до знань і дорослого життя.
Свято було наповнене щирими емоціями, теплими словами, спогадами про шкільні роки та вдячністю педагогам і батькам. Випускники отримали документи про освіту, а разом із ними – символічний квиток у майбутнє, сповнене нових можливостей, звершень і перемог.
Під час урочистостей звучали привітання від голови Чугуївської міської військової адміністрації, адміністрації ліцею, класних керівників, батьків та гостей свята в особі представників 125-ї окремої важкої механізованої бригади та 33-ї окремої механізованої бригади. Особливу атмосферу створили творчі виступи учнів та щирі слова подяки вчителям, які протягом багатьох років допомагали своїм вихованцям зростати, навчатися та ставати гідними громадянами України. В знак подяки педагоги отримали від випускників «путівки та сертифікати» - частинки їхньої вдячності, любові та теплих спогадів.
Випускний вечір став яскравим завершенням важливого етапу життя наших випускників. Підтвердженням цього був танок-вальс, як символ юності, краси, першого кохання та переходу в доросле життя. Попереду на випускників чекають нові дороги, мрії та досягнення. Бажаємо випускникам впевнено крокувати до своїх цілей, не втрачати віри у власні сили, зберігати в серці тепло рідного ліцею та з гордістю нести звання його випускника.





























.jpg)
.jpg)


.jpg)
.jpg)
.jpg)






.jpg)



