Музей Б. ЧичибабінаМузей Б.О. Чичибабіна був відкритий у школі 17 травня 2003 г. Автор розробки стендів музею - Бордюк Т.Д, учитель англійської мови. Художник-оформлювач С. Качин. Керівником музею на той час була Фурсова Т.С., учитель російської мови та літератури. Музей відкритий за сприяння Чугуївського міського виконавчого комітету. Він займає приміщення площею 14 кв. м. У музеї 9 стендів, що розповідають про життєвий шлях поета. На центральній стіні музею ми бачимо портрет Б. Чичибабіна.


Під портретом слова: «Спасибо всем, кто любит мои стихи. Я до сих пор не могу поверить, что они пришли к людям, что их печатают, читают, слушают, что их – вот чудо – кто-то любит. Недаром я всегда знал, что я самый счастливый человек на свете». Зліва від портрета поета  висловлювання М. Богословского: «Борис Чичибабин вобрал в свою кровь и плоть самые дерзкие новации русской поэзии ХХ века: открытия Маяковского, Пастернака, раннего Заболоцкого, Сельвинского, Кирсанова, а с конца 60-х – Мандельштама и Цветаевой». Праворуч від портрета - висловлювання про поета Є. Євтушенка: «Он выработался в одного из самых крупных современных поэтов. Без его стихов невозможна отныне ни одна настоящая антология русской поэзии».
Стенд "Начало пути" 
 На стенді знаходяться фотографії родини Полушиних, Боря Полушин у колі шкільних друзів, карта України з позначкою міста, в якому народився поет, спогади друзів та однокласників майбутнього поета.
  
Стенд "Шкільні роки"
 На стенді фотографія Бориса Полушина в шкільні роки в 1940 році, фотографія Ірини Цехмістро - однокласниці поета, яка стала його першим коханням. А також вірші, присвячені рокам, проведеним у школі в Чугуєві.  
Никому души не сдам.
             Школа. Молодость. Чугуев.
        Десять тысяч поцелуев
        Милым репинским местам.

 Стенд "Годы жизни"Немає коментарів:

Дописати коментар