День Веселки

       У цей день, третього червня, відбулась надзвичайна подорож до кольорової країни під девізом: «З веселкою весело живеться!»
      Діти не просто потрапили до країни кольорів, а дізналися, що день варто починати з кольору активності – червоного. Хочете відпочити? Подивіться на зелений. Не вистачає позитивних емоцій? Для цього існує жовтий. Веселка – справжнє диво природи, дуже захопливе, як і безліч найрізноманітніших завдань та справ, у яких брали участь діти. Робили вони це невимушено й весело.
      На те вона й веселка!
Крім того, сьогодні до нас завітали старший лейтенант поліції Настенко Олександр Миколайович, співробітник служби ювенальної превенції, та головний спеціаліст служби у справах дітей Деркач Наталія Анатоліївна. З метою підвищення обізнаності молодших школярів щодо правопорушень неповнолітніх та їх наслідків з дітьми було проведено цікавий виховний захід у вигляді рольової гри «Питання-відповідь». У простій і доступній формі наші вихованці отримали вичерпну інформацію на свої питання.


   І це не всі події сьогодні! 
   На сучасному футбольному полі зустрілись 4 найсильніші команди шкіл міста - команди Чугуївської ЗОШ №1,Чугуївської ЗОШ №2, НВК №5, Чугуївська зош№4. Були проведені веселі естафети, у яких в запеклій боротьбі 1 місце виборола ЗОШ №4, 2 місце - ЗОШ №1,  3 місце - НВК №5,  4 місце -ЗОШ №2.
   Після завершення естафет відбулися змагання серед хлопців з футболу:
                       1 місце - ЗОШ №2
                       2 місце - ЗОШ №1
                       3 місце - ЗОШ №4
                       4 місце - НВК №5
   Серед дівчат відбулися змагання з піонерболу. Дівчата нашої школи вибороли 1 місце!
                       2 місце - ЗОШ №4
                       3 місце - НВК №5
                       4 місце - ЗОШ №2

Немає коментарів:

Дописати коментар